Skip to main content

Sizin için özel olarak tasarlanan yolculuğunuza başlayın

Başvurduğunuz pozisyona göre aşağıdaki aşamaları tamamlayacaksınız.

CV Tarama Aşaması

Çevrimiçi Test

Çevrimiçi testlerimiz ön yargıları ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Bilişsel, sosyal ve davranışsal özellikleri ölçen bir dizi oyun oynamaya davet edileceksiniz. Bunların temelinde yer alan algoritmalar, organizasyonumuzda aradığımız temel özelliklerden bazılarına sahip olup olmadığınızı görmemize yardımcı olur. Testler, becerileriniz ve potansiyeliniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için yapay zekadan ve davranış biliminden faydalanır ve daha çeşitli analizler oluşturmamıza yardımcı olur.

Mülakatlar

Mülakatlarımız sizi daha yakından tanımamızın etkili bir yoludur. Sizden telefonla mülakat için hazır olmanızı veya belirlediğimiz soruları bir video aracılığıyla yanıtlamanızı isteyebiliriz. Telefon mülakatları sizleri ayrıntılı bir şekilde tanımamızı sağlarken, video mülakatlar daha hızlı cevaplar almamızı ve adaylarımıza mülakatlar için zaman ve lokasyon konusunda esneklik sağlamamızı sağlar. Hazırlanmanıza yardımcı olmak için platformumuz, asıl yanıtlarınızı kaydetmeden önce aydınlatma, ses ve videoyu test etmenize olanak sağlar.

Seçim aşaması

Yüz Yüze Mülakat

Yüz yüze mülakatımız sizin bizi, bizim de sizi tanımamıza yardımcı olur. Mülakat çeşitli konuları kapsar ve genellikle ihtiyaçlarınızın teklifimizde karşılık bulup bulmadığını görmek adına liderlik yetkinliklerimize atıfta bulunur. Bu iki yönlü bir süreçtir ve liderlerimizle tanışıp sorular sorarak sizin için doğru seçim olup olmadığımızdan emin olmanız için harika bir fırsattır.

Değerlendirme merkezi

Değerlendirme merkezimiz içinde yaşadığımız dijital çağı yansıtır. BAT’ye nasıl farklılıklar getirebileceğinizi görmenize yardımcı olur ve size rolü uygulamalı olarak göstermemize olanak sağlar. Kağıt kalem kullandığımız günler geride kaldı! Gerçek hayata ait bir durumun nasıl üstesinden geleceğinizi ve hem grup içinde hem de bireysel olarak nasıl harika sonuçlar elde edeceğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz.

Sadece sizin için